Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de rical midein üretilen henüz sade modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının kötüya kaymasını kösteklemek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri münhal arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi takviye esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine muhik fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler düğün raksında çiftlere eşlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biraşkın koca dergisinde avrat vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arz almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman de başüstüneğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu derece rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişoflaz rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri hareketsiz devam olarak satmanın yanı sıra biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak anbean liberalleşmeye muhik revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla alakalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık gelmek midein kötüdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse de omurga saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hareketsiz başına yahut bir partnerle her evetşfecir âdem aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata renk izafe etmek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde mesture başüstüneğu midein satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten kâm meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla berhayat olmak temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak görmek, emeklevselliği karşı vukuf edinmeden satın görmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein koskocaman çaba harcama etmelidirler. Ayrıca; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan aldatmaışveriş henüz amelî ve abat olmaya saksıladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yazgıında yaşanan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı midein ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif problemi olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, yazgıına hayatiyetlilık izafe etmek, henüz oflaz bir orgazm berhayat olmak yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üst sergilemek midein sex shoplardan aldatmaışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan pazari yasak olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında koskocaman vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum muhik olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta olabildiğince yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona nazaran aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en amelî yolu. Ayrıca seks sırasında etkin olmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken tıntıngörmek midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir bariyer tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz oflaz seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak oflaz bir seksin sonu kuvvetlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir