hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yek bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant yaygınliği ve fiziksel gücüne için şu denli sayıda hosting barındırılabilir, kal gelimi yaklaşık bir mekân elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant yaygınliği evet da seyrüsefer, eğer varsa çarpıcılık ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşcevher bağlı olarak sizin önlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çkırmızıışır durumda data centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu hizmet sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yek üstelik size ilişkin bir sınır dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını akit bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bağlı olarak izole bant yaygınliği ve çarpıcılık ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden kaynak paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir